O mně

   Narodil jsem se 1.9.1986 v severočeském městě Teplice. Jak už termín narození napovídá, jsem “panna” a jsem chodící vizitkou tohoto znamení – puntičkářství, pedanství a systém v pracovních věcech – tím celkem spolehlivě dokážu vytáčet nespolehlivé osoby ve svém okolí.
   Po absolvování Střední odborné školy profesora Švejcara v Plzni (obor Knihovnické a informační systémy a služby) v roce 2006 jsem nastoupil jako moderátor do západočeské soukromé radiové stanice Šumava. Souběžně s tím jsem dělal reportéřinu pro další komerční stanici FM+. Rok 2009 znamenal přesun do Prahy. Coby dramaturg, scénárista a režisér jsem podepsán pod řadou úspěšných formátů, na které jsem dodnes pyšný. Pořady jako Kurňa, co to je?, Nikdo není perfektní, Kdo to ví?, Rodinné vztahy, Poklad z půdy nebo série dokumentů Tajemství mi poskytly příležitost spolupracovat s předními českými herci a zpěváky.
   Od roku 2014 se pravidelně objevuji na jevišti plzeňského Divadla Pluto, kde v současnosti zároveň zastávám funkci uměleckého šéfa. Mezitím si rád odskočím odmoderovat nějakou společenskou akci nebo si zahraju s kapelou na nějakém večírku. Od roku 2022 jezdím po vlastech českých s Karlem Šípem se zájezdovým zábavným pořadem “Minipárty”.
   Pestrost – to je asi hlavní důvod, proč mě tahle práce pořád tak baví. Jeden den točím, druhý den hraju, třetí den moderuju, další večer zpívám s kapelou… Když to takhle ještě nějaký ten pátek vydrží, není si na co stěžovat.

Pojďme komunikovat