Kalendář

2024

Den

Datum

Hodina

Co?

Město

Místo

středa

21. 2.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Ostrov


Dům kultury

čtvrtek

22. 2.

19:00

Minipárty Karla Šípa


Domažlice


Městské kulturní středisko

pondělí

26. 2.

19:00

Splašené nůžky

Chomutov

Městské divadlo

středa

28. 2.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Jihlava

DKO

čtvrtek

29. 2.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Tábor

Hotel Palcát

neděle

3. 3.

14:00

Slaměný klobouk

Plzeň

Divadlo Pluto

čtvrtek

7. 3.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Litoměřice

Divadlo K.H.Máchy

pátek

8. 3.

16:00

Talk-show Petra Jančaříka

Dobřany

Léčebna

neděle

10. 3.

14:00

Splašené nůžky

Plzeň

Divadlo Pluto

pondělí

11. 3.

19:00

Blbec k večeři

Plzeň

Divadlo Pluto

středa

13. 3.

19:00

Šílený prachy

Plzeň

Divadlo Pluto

sobota

16. 3.

20:00

Sebranka Band – Šibřinky

Kralovice

Kulturní dům

neděle

17. 3.

14:00

Letem světem s kabaretem

Plzeň

Divadlo Pluto

neděle

17. 3.

17:00

Talkshow s Alešem Cibulkou

Tymákov

Kulturní dům

pondělí

18. 3.

19:00

1+1=3

Plzeň

Divadlo Pluto

úterý

19. 3.

19:00

Revizor

Jindřichův Hradec

Divadlo

středa

20. 3.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Frenštát pod Radhoštěm

Dům kultury

čtvrtek

21. 3.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Valašské Meziříčí

Kulturní zařízení

sobota

23. 3.

20:00

Sebranka Band – Obecní ples

Žihle

Národní dům

středa

27. 3.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Rychnov nad Kněžnou

Peclovo divadlo

čtvrtek

28. 3.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Žamberk

Divišovo divadlo

sobota

30. 3.

17:00

Sebranka Band – soukromá akce

Kaceřov

Statek

středa

4. 4.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Duchcov

Kulturní centrum

pátek

5. 4.

19:00

Před oponou s Petrem Nárožným

Plasy

Kulturní dům

neděle

7. 4.

16:00

Oslava Divadla Pluto

Plzeň

Divadlo Pluto

úterý

9. 4.

19:00

Blbec k večeři

Radotín

Kulturní dům

středa

10. 4.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Moravské Budějovice

MKS Beseda

čtvrtek

11. 4.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Třešť

Kulturní dům

neděle

14. 4.

14:00

Šílený prachy

Plzeň

Divadlo Pluto

pondělí

15. 4.

19:00

Splašené nůžky

Plzeň

Divadlo Pluto

středa

17. 4.

10:00

Nejmilejší koncert 2024

Tachov

Kulturní dům

středa

17. 4.

19:00

1+1=3

Plzeň

Divadlo Pluto

čtvrtek

18. 4.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Stříbro

MKS

středa

24. 4.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Čáslav

Dusíkovo divadlo

úterý

30. 4.

20:00

Sebranka Band – Pálení čarodějnic

Zbůch

Venkovní parket

sobota

4. 5.

17:00

Sebranka Band – Majáles

Plasy

Velká louka

středa

8. 5.

19:00

Vraždy a něžnosti

Plzeň

Divadlo Pluto

sobota

11. 5.

14:00

Národní pouť

Žihle

Náves

středa

15. 5.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Český Krumlov

Městské divadlo

čtvrtek

16. 5.

19:00

Minipárty Karla Šípa

České Budějovice

DK Metropol

sobota

18. 5.

10:00

Sebranka Band – Májový den

Mariánská Týnice

venkovní areál muzea

neděle

19. 5.

10:00

Food Festival

Kadaň

náměstí

středa

22. 5.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Příbram

Divadlo A.Dvořáka

čtvrtek

23. 5.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Říčany

KC Labuť

sobota

25. 5.

13:00

Pšovské jarní slavnosti

Pšov u Žlutic

náves

pondělí

27. 5.

19:00

Slaměný klobouk

Plzeň

Divadlo Pluto

středa

29. 5.

19:00

Minipárty Karla Šípa

Hronov

Jiráskovo divadlo

pátek

31. 5.

18:00

Sebranka Band – narozeniny

Plzeň

soukromá akce

sobota

8. 6.

17:00

Sebranka Band – narozeniny

Chyše

soukromá akce

pondělí

10. 6.

19:00

Blbec k večeři

Plzeň

Divadlo Pluto

středa

12. 6.

19:00

Splašené nůžky

Plzeň

Divadlo Pluto

sobota

15. 6.

20:00

Sebranka Band – Oslavy obce

Přehořov

Náves

pondělí

17. 6.

19:00

1+1=3

Plzeň

Divadlo Pluto

sobota

22. 6.

18:00

Sebranka Band – svatba

Mariánské Lázně

soukromá akce

sobota

27. 7.

17:00

Sebranka Band – narozeniny

Nebřeziny

soukromá akce

sobota

10. 8.

13:00

Vavřinecká pouť

Lubenec

fotbalové hřiště

sobota

17. 8.

13:00

Pouť “Na královnu”

Plasy

prostor před knihovnou

sobota

17. 8 .

20:00

Sebranka Band – pouťová zábava

Plasy

prostor před knihovnou

sobota

28. 9.

11:00

Posvícení

Žihle

náměstí

sobota

23. 11.

17:00

Sebranka Band – narozeniny

Kaceřov

soukromá akce

sobota

30. 11.

13:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Žihle

DPS

sobota

30. 11.

17:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Krty

Kostel

neděle

1. 12.

14:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Kralovice

DSP

neděle

1. 12.

18:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Chyše

Zámek

sobota

7. 12.

13:00

Mikulášský jarmark

Nepomyšl

náměstí

sobota

7. 12.

19:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Nepomyšl

Kostel

neděle

8. 12.

14:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Horní Bříza

DOZP

neděle

8. 12.

18:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Plzeň

Mezigenerační centrum TOTEM

sobota

14. 12.

17:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Kozojedy

Kostel

neděle

15. 12.

16:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Manětín

Kostel

sobota

21. 12.

14:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Annín

Kostel

neděle

22. 12.

17:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Radnice

Kostel

pondělí

23. 12.

20:00

Vánoční koncert Žihelského sboru

Žihle

Kostel